PASLAUGOS

KANALIZACIJOS
DARBAI

Atliekame visus svarbiausius kanalizacijos įrengimo darbus. Paslaugų spektrą apima kasimo darbai, vamzdžių klojimas bei įrengimas. Taip pat atliekami vis būtinieji darbai norint prijungti kanalizacijos tinklus prie miesto ar vietinių tinklų.


VANDENTIEKIO
ĮRENGIMAS

Pajūrio technikos specialistai pasirūpins visais svarbiais vandentiekio įrengimo darbai privačiuose namuose. Pagal esamas gyvenamosios vietos galimybes ir jūsų poreikius specialistai parengs geriausią projektą atitinkantį jūsų lūkesčius, tinkamiausiam vandentiekio įrengimui. Pajūrio technikos meistrai atliks ne tik žemės kasimo ir vandentiekio klojimo ar įrengimo darbus, bet taip pat atliks būtinuosius hidraulinius bandymus prieš pajungiant vandentiekį prie miesto ar vietinių tinklų.


DRENAŽO
ĮRENGIMAS

Jeigu planuojate įsirengti drenažo sistemą, Pajūrio technikos specialistai ne tik patars, bet taip pat užsiims visais įrengimo ir klojimo darbais. Pajūrio technika taip pat siūlo tokias paslaugas, kaip rūsių, sklypų, pievų, pamatų bei dirbamų laukų nusausinimą, atlieka senos melioracijos remontus bei naujos melioracijos įrengimą.


VALYMO ĮRENGINIŲ IR
SIURBLINIŲ APTARNAVIMAS

Pajūrio technikos specialistai atlieka įvairius valymo įrenginių ir siurblinių aptarnavimą. Jeigu turite August ir ko, Traidenis, Feliksnavis, Buiteka, Švaistė ar kitų gamintojų nuotekų valymo sistemas - kreipkitės į Pajūrio techniką!


Pajūrio technika atlieka įvairius valymo įrenginių ir siurblinių paleidimo, derinimo, gedimo šalinimo darbus. Taip pat atlieka valymo ir atnaujinimo darbus.

VALYMO ĮRENGINIŲ
PARDAVIMAS IR MONTAVIMAS

Pajūrio technikoje rasite visus atsakymus susijusius su valymo įrenginiais. Ilgametę patirtį turintys specialistai patars ir padės jums išsirinkti geriausią ir tinkamiausią nuotekų valymo sistemą bei ją sumontuos. Pajūrio technika yra oficialūs "Traidenis" valymo sistemų atstovas Klaipėdos rajone., todėl būsite tikri, jog jums bus pasiūlytas kokybiškas ir aukščiausius reikalavimus atitinkanti sistema, o čia dirbantys specialistai atliks visus montavimo ir priežiūros darbus atliks atsakingai ir profesionaliai.

Pajūrio technika taip pat dirba su visų tipų valymo įrenginiais, todėl padės jums jei pas save turite August, Biomax, Šviastė, Traidenis, Buiteka, Feliksnavis ar kitų gamintojų sistemas.


LIETAUS KANALIZACIJOS
ĮRENGIMAS IR REMONTAS

Pajūrio technika siūlo lietaus kanalizacijos klojimo ir įrengimo darbus. Esant būtinybei atlieka lietaus kanalizacijos plovimo ir remonto darbus. Taip pat į Pajūrio techniką kreipkitės, jeigu norite prijungti lietaus kanalizaciją prie miesto ar vietinių tinklų.


INŽINERINIŲ TINKLŲ
ĮRENGIMAS

Pajūrio technika atlieka plataus spektro inžinerinių tinklų įrengimą. Jeigu ketinate įsirengti kanalizaciją, vandentiekį, lietaus kanalizaciją ar drenažo sistemą - kreipkitės į Pajūrio technikos specialistus. Ilgametę patirtį turintis specialistai patars ir padės pasirinkti geriausią variantą atitinkantį jūsų poreikius ir vizijas.

Pajūrio technikos meistrai ne tik pasirūpins inžinerinių tinklų įrengimu, bet taip pat suteiks pagalbą atsiradus šių sistemų trikdžiams.


ASENIZACIJOS
MAŠINA

Pajūrio technika gali pasirūpinti įvairaus tipo skystų atliekų surinkimu ir išvežimu. Asenizacijos mašiną, dar kartais vadinama vakuumine, galima užsisakyti Pajūrio technikoje, jeigu Jums reikia išvalyti nuotekų sistemą, ištraukti dumblą iš valymo įrenginių ar praplauti vamzdynus aukštu slėgiu.


EKSKAVATORIAUS
NUOMA

Vykdant statybos, aplinkos tvarkymo ar žemės ūkio darbus, dažnai prireikia papildomos technikos . Siekdami greitesnio ir efektyvesnio darbo siūlo išsinuomoti jums tinkamiausią ekskavatorių. Už prieinamą kainą Pajūrio technikoje galėsite išsinuomoti įvairaus dydžio ir tipo ekskavatorių nuo 5 iki 9 tonų.


TRALO PASLAUGOS
KROVINIŲ GABENIMAS

Pajūrio technika siūlo tralo paslaugas. Jeigu reikia pergabenti statybinę ar ūkio techniką, traktorių ar ekskavatorių - kreipkitės į Pajūrio techniką. Taip pat galima užsisakyti ir autovežio paslaugas ar kitų krovinių gabenimą iki 9 m ilgio bei 11 tonų svorio.


BOBCAT
NUOMA

Pajūrio technikoje, už prieinamą kainą galima išsinuomoti lengvąją techniką - Bobcat. Jeigu vykdote žemės kasimo darbus, krovos darbus, lyginate sklypą, atliekate gręžimo darbus ar kitą veiklą, kurioje jums darbą palengvintų Bobcat - kreipkitės į Pajūrio techniką ir užsisakykite šiandiena!

Nuomojant Bobcat taip pat papildomai siūlome įvairius Bobcat priedus: hidraulinį kūjį, grąžtą, betono maišyklę, paletines šakes, vikšrus.


GRIOVIMO
DARBAI

Pajūrio technikos meistrai pasirūpins įvairiais griovimo darbais. Jeigu norite nugriauti senas pastato sienas, pamatus ar tvoras, ketinate atnaujinti betoninius įvažiavimus - kreipkitės į Pajūrio meistrus, ir patikėkite sunkius griovimo darbus šios srities profesionalams.

Pajūrio technika siūlo papildomai išsinuomoti Bobcat su kūju, kuris ne tik palengvina sunkius griovimo darbus, bet taip pat padeda juos atlikti greitai ir efektyviai.


TVENKINIŲ KASIMAS
KANALŲ VALYMAS

Įvairių vandens telkinių paruošimas, kasimas, valymas ir šlaitavimas. Pajūrio technikos meistrai pagal jūsų poreikius bei ploto galimybes atliks įvairius kūdrų, tvenkinių bei kanalų kasimą bei suteiks visas su jų priežiūra susijusias valymo paslaugas.


SAVIVARČIO IR KONTEINERIO
PASLAUGOS

Atlikdami įvairius statybos ar aplinkos tvarkymo darbus neretai tenka susidurti su didelio kiekio birių medžiagų atvežimu ar išvežimu. Pajūrio technikoje galite išsinuomoti savivertį ar konteinerį, kurie padės greičiau ir efektyviau atlikti šiuos darbus. Saviverčio nuoma labai pravers, jeigu planuojate išvežti statybines šiukšles, iš vienos vietos į kitą pervežti žvyrą, smėlį, juodžemį ar kitas birias medžiagas.


Rekvizitai:
Pajūrio technika, MB
Į.K: 304738562
LT100012212217
Klevų g. 9, LT-97132 Kretinga
SKAMBINKITE